Вулиця Звенигородська 14

Пн
Ср
Пт
з 9-00 до 18-00
Старт групи
2023/05/22 17:00
До старту залишилось:

Поставити запитання

  Натискаючи на кнопку "Надiслати" я даю свою згоду на обробку персональних даних і приймаю умови угоди

  Наявність водійського посвідчення в наш час є вже чимось буденним. Все частіше, при досягненні 18-ти річного віку хлопці і дівчата записуються на автокурси. Закінчити курси з водіння означає стати членом найбільшої спільноти в світі – спільноти автомобілістів. Якщо ще 20 років тому, можна було обійтися без особистого автомобіля і прав відповідно, то зараз навчання водінню необхідне для збільшення, в першу чергу, власного комфорту.

  Автошкола «Антарес» в місті Кам’янське надає повний пакет послуг. Наша школа водіння має акредитацію на всі види категорій. У нас ви зможете навчитися їзді починаючи з мотоцикла і закінчуючи великим, пасажирським автобусом.

  Чому варто вибрати саме нашу автошколу?

  Наші курси водіння мають десятки філій по всій країні, і ми не зупиняємося на цьому, постійно розширюючи свою географію. 

  – курси водіння, Кам’янське, для зручності наших студентів проходять в дві зміни – ранкову і вечірню; це зроблено спеціально, для збільшення відвідуваності автошколи;

  – графік водіння, практичних занять з інструкторами складається з кожним студентом індивідуально;

  – оплату за навчання можна розподілити на весь період навчання;

  цікаво для ознайомлення: Скільки коштує навчання на права;

  – викладацький склад автошколи: інструктора та викладачі теорії, дипломовані фахівці, але не дивлячись на це, кожні 5 років відвідують курси підвищення кваліфікації, вдосконалюючи свої знання і навички;

  – теоретичні заняття проходять в спеціально обладнаних, комфортних класах;

  як проходить практика в автошколі? Автопарк автошколи складається з сучасних, технічно справних автомобілів. Під час заняття інструктор з водіння детально розбере кожну дорожню ситуацію і навчить, як діяти в тій чи іншій ситуації;

  – підготовка до іспитів проходить по білетам з сервісного центру МВС, крім того, під час самого іспиту гарантується повний супровід викладачем автошколи, всі організаційні моменти він візьме на себе, не відволікаючи вас від самого іспиту.

  Наша вартість курсів на права є однією з найбільш лояльних в країні. Ми працюємо чесно і гарантуємо успішну здачу та отримання водійських прав будь-якої категорії. Запрошуємо жителів Кам’янського, відвідати наш філіал за адресою вулиця Звенигородська, 14, Кам’янське, записатися в нову групу і стати членом сім’ї автомобілістів! Наші двері завжди відкриті!

  Наверх